Opinie klientów

Nasi klienci wracają do zdrowia, a oto co mówią o tym sami. Publikujemy te opinie za ich wiedzą i zgodą.

Nerwica lękowa

„Trafiłem do gabinetu pana Pawła z diagnozą: nerwica lękowa. Borykałem się z nią już od dłuższego czasu, nawet już nie pamiętam ile; ponad rok – dwa lata. Byłem w tym czasie pod opieką lekarską, ale żadne działania nie wpływały znacząco na poprawę. Mój stan objawiał się potężnym lękiem przed wyjściem z domu, przebywaniem w windzie, przejściem przez ulicę, wejściem do dużego sklepu, itp. Te czynności musiałem robić z drugą osobą, ponieważ mój lęk był nie do opisania. Moi koledzy, gdy przyjeżdżali po mnie do pracy, to jeden szedł po mnie do domu i wychodziliśmy razem do auta. Do teraz nie wiem, jak ja mogłem funkcjonować, a moja rodzina? Dodam, że mam żonę i dwójkę super chłopaków, na których moje stany odbijały się szczególnie. Dowiedziałem się o Akademii Zdrowia i gabinecie akupunktury w Brzezinkach koło Jelcza-Laskowic. Okazało się, że jest to ode mnie zaledwie ok. 20 km. Zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie i to była najlepsza decyzja jaką podjąłem.

Czytaj więcej (...)

Panie Pawle – dziękuję bardzo, bardzo w imieniu swoim, swojej rodziny, przyjaciół za pomoc w powrocie do zdrowia i powrocie do normalnego życia.”

Pan Piotr z okolic Oławy

Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowo – krzyżowym

„Trafiłem do gabinetu z bólami w odcinku lędźwiowo – krzyżowym. Pracuję w ochronie, co wiąże się z częstym chodzeniem i staniem. To jeszcze bardziej wpływało na mój ból. Seria zabiegów i ból zniknął. Panie Pawle, dziękuję i polecam innym!”

Pan Jan z okolic Strzelina

Migreny i ból brzucha

„Do gabinetu trafiłam dzięki mojej mamie. Jej dolegliwości po zabiegach u pana Pawła całkowicie ustąpiły. Powiedziała mi: „córa idź, jak mi pomógł to i tobie pomoże”. Miałam od paru lat silne migreny (jak łapały to dzień nawet dwa dochodziłam do siebie), a ostatnio także bóle w okolicy wątroby. Po zabiegach akupunktury migreny wycofały się, bóle brzucha ustąpiły. Panie Pawle, dziękuję bardzo i dużo zdrowia życzę!”

Pani Zosia z okolic Jelcza-Laskowice

Depresja, bezsenność, osłabienie organizmu

„Trafiłam do Akademii Zdrowia na zabiegi akupunktury z depresją, bezsennością oraz z ogólnym osłabieniem. Już po kilku zabiegach poczułam się lepiej, miałam więcej energii i coraz więcej nocy przesypiałam. Po zakończeniu zabiegów czuję, że mam siły do zmian w swoim życiu (właśnie zmieniam pracę!), na depresję nie mam czasu, tyle rzeczy mam do zrobienia 😉

Wróciłam do pisania wierszy, marzeń, planów. A i noce mam spokojne i przespane. Panie Pawle, dziękuje i wiem że cokolwiek zacznie się dziać negatywnego mogę na pana liczyć. Pozdrawiam i polecam.

Pani Beata z Dzierżoniowa

Ból w lędźwiach i kolanach

„Od dłuższego czasu bolały mnie lędźwie, a przy chodzeniu po schodach odzywały się kolana. Po zabiegach akupunktury bóle w lędźwiach minęły, a ból w kolanach odczuwam minimalnie. Dziękuję!”

Pani Mariola z Jelcza-Laskowice

„Łokieć tenisisty”, bóle barku

„Zgłosiłem się do pana Pawła z dolegliwością o nazwie ,,łokieć tenisisty” oraz bólem barku. Poleciła mi pana Pawła moja żona u której, po zabiegach dolegliwości całkowicie ustąpiły. Przeszedłem całą serię 9 zabiegów. Po pierwszych nie za bardzo widziałem poprawę. Przy szóstym parę dni nie bolało, przy siódmym przestało, do dziesiątego zapomniałem o bólu całkowicie! Panie Pawle bardzo dziękuje i wybieram się do pana z moim tatą. Pozdrawiam i do zobaczenia.”

Pan Paweł z Oleśnicy

Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

„Miałem operację na odcinku lędźwiowym, która nie do końca się udała. Pojawiły się ostre bóle, które nie pozwalały mi normalnie funkcjonować, o nocach nie wspomnę. Często przebywałem na zwolnieniach lekarskich, co jeszcze bardzie wpływało na moje i tak już fatalne samopoczucie. Trafiłem do gabinetu pana Pawła. Pierwsze zabiegi nie przynosiły poprawy. Pan Paweł uspokajał mnie jednak i mówił: „spokojnie systematyczność i konsekwencja przyniesie efekty”, co też się sprawdziło! Po każdym zabiegu czułem poprawę, ból ustępował na dwa, cztery, pięć dni potem wracał, czasami bardziej nasilony. Wreszcie około siódmego zabiegu ból ustąpił całkowicie! Panie Pawle, dziękuję za pomoc i wiem już, że przy jakimkolwiek nawrocie, zjawiam się u pana.”

Pan Paweł z okolic Jelcza-Laskowice

Nerwowość, nadmierne pobudzenie

„Wraz z mężem prowadzę firmę. Ciągły stres, mnóstwo obowiązków, konieczność zarabiania pieniędzy na wypłaty, zusy i podatki wpędziły mnie w nadmierne pobudzenie i nerwowość, które najczęściej przelewałam na rodzinę. O bezsenności nie wspomnę. Nieumiejętność rozładowywania napięcia, które gromadziłam w ciele każdego dnia, bardzo odbijała się na moich relacjach, co owocowało poczuciem rozczarowania i osamotnienia. Bardzo się cieszę, że trafiłam do gabinetu akupunktury. Dzięki zabiegom oraz wspierającym rozmowom z panem Pawłem uświadomiłam sobie, że to ja decyduję o moim życiu i że nikt nie przeżyje go za mnie. Już po kilku zabiegach uspokoiłam się oraz wzmocniłam wewnętrznie, co moi bliscy znacząco odczuli. Panie Pawle, dziękuję i polecam Pana swoim znajomym i rodzinie.”

Pani Dorota

Choroba Alzheimera

„Dowiedziałem się o gabinecie akupunktury od znajomego. Stan mojego taty stopniowo się pogarszał, coraz trudniej było nawiązać z nim kontakt. Na pytania uśmiechał się, kiwał głową, a tak naprawdę nie wiedział o co go pytamy. Często patrzył przed siebie nieobecny, zamykał się w sobie, nie miał energii. Po serii zabiegów, stał się bardziej obecny, odpowiada na pytania (rozumie je). Ma więcej energii i chęci na spacery. Widzę bardzo dużą poprawę w jego zachowaniu i samopoczuciu. Panie Pawle, dziękuję.”

Pan Zygmunt z Bielawy

Borelioza, torbiele w jamie brzusznej

„Na zabiegi akupunktury trafiłam po zdiagnozowaniu u mnie boreliozy oraz USG jamy brzusznej, która wykazała dwa torbiele o wielkości 2-3 centymetrów. Jeszcze z wcześniejszych badań wyszło mi, że mam problem z tarczycą, a dokładnie Hashimoto.

Po około trzech miesięcy od pierwszego zabiegu akupunktury zrobiłam badanie na boreliozę i wyszło mi, że nie mam!

Czytaj więcej (...)

Obecnie mam przerwę w zabiegach akupunktury, ale na jesień wracam do gabinetu i zabieram się za Hashimoto oraz utrzymanie swojej odporności na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiam pana Pawła i życzę jak najlepszych sukcesów.”

Pani Sylwia