mgr Agnieszka Burzyńska

Agnieszka Burzyńska konsultacje żywieniowe Wrocław uwalniające techniki oddechowe
mgr Agnieszka Burzyńska

Nazywam się Agnieszka Burzyńska. Jestem trenerką oddechu, trenerką rozwoju osobistego, doradcą naturalnego odżywiania i promotorką zdrowego stylu życia. Prowadzę konsultacje żywieniowe i uwalniające sesje oddechowe.

O Mnie

Od dwudziestu lat jestem na ścieżce poprawiania jakości mojego życia. Zdrowym odżywianiem i leczniczymi właściwościami roślin interesowałam się od dzieciństwa. Tę pasję zaszczepili mi rodzice. Doskonalę się w tym samodzielnie i pod okiem praktyków medycyny holistycznej, medycyny chińskiej, wykładowców uniwersyteckich. Techniki oddechowe poznałam pod kierunkiem Rani Spets Edgren, wyjątkowej, mądrej kobiety. Moją motywacją były osobiste problemy.

Przełomowe dla mojego samopoczucia i zdrowia było to, że wzięłam odpowiedzialność za moje zdrowie i odnalazłam w sobie moc do zmiany życia. Moja osobista przemiana pomaga mi wspierać innych i nieugięcie wierzyć w człowieka. Kocham to, co robię! Wspieram klientów w zmianach, w przeżywanych kryzysach, które są wezwaniem do poprawy jakości życia.

Doradzam jak naturalnie się odżywiać, jak przy pomocy zasobów wewnętrznych: oddechu, inteligencji ciała i świadomości zmieniać swoje życie w kierunku zdrowia i szczęścia.

Wykształcenie

Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski z tytułem magistra pedagogiki, a następnie Szkołę Trenerów Oddechu Prana Vision Rani Spets Edgren oraz Psychodietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe

Od 16 lat prowadzę sesje i treningi oddechowe. Od 4 lat doradzam w zakresie naturalnego odżywiania dla zachowania i poprawy zdrowia. Jestem członkiem zespołu terapeutów w Integrative Medical Center i Klinice Zdrowia.

Zapraszam na konsultacje oddechowe oraz żywieniowe

(indywidualne i grupowe)

Gabinet

Mój gabinet znajduje się we Wrocławiu przy ul. Norwida 22/3. Zapraszam.