AKADEMIA ODDECHU

W ramach Akademii Oddechu uczymy jak oddychać, tak by odżywiać i ożywiać swoje ciało. Oddech jest pierwszą i najważniejszą funkcją naszego organizmu, a ludzkie życie zaczyna się od oddechu i na nim się kończy. Dlatego zwrócenie uwagi na oddech i praktykowanie sesji oddechowych jest tak ważne.

Trening oddechu

Właściwy sposób oddychania zapewnia zdrowie fizycznie i emocjonalne. Takiego oddechu można się nauczyć. W Akademii Zdrowia oddychania uczy wykwalifikowana trenerka, Agnieszka Burzyńska.

Jak przebiega sesja oddechowa?

Zaczynam od rozmowy o tym, co Cię sprowadza na sesję, jakie są Twoje cele i problemy. To pozwala efektywniej użyć narzędzia jakim jest sesja oddechowa.

Ciało, emocje i umysł harmonizują się, co odczuwa się jako błogi spokój, miłość, wolność, radość bez przyczyny

Następnie udzielamy technicznych wskazówek w jaki sposób oddychać i co może się wydarzyć – co możesz odczuwać w ciele oraz w emocjach. Sam proces oddychania zmienioną techniką trwa około jednej godziny, ale nie będziesz świadoma/świadomy upływu czasu. Ja będę cały czas czuwać przy Tobie z całą uwagą skierowaną na towarzyszenie ci. Będę wspierać cię byś efektywnie oddychała/oddychał i byś czuła/czuł się bezpiecznie. Przez całą sesję możesz mnie pytać i prosić o wszystko, czego potrzebujesz, by poczuć się zaopiekowanym: o koc, chusteczkę, potrzymanie za rękę, powiedzieć mi co się z Tobą dzieje i jak to odczuwasz.  W trakcie sesji ciało jest bardzo intensywnie dotleniane. Okresowe utrzymywanie takiego sposobu oddychania przez czas około godziny zmienia stan świadomości, poszerza perspektywę widzenia siebie i świata, poprawia metabolizm, balansuje autonomiczny układ nerwowy, przyspiesza procesy oczyszczania ciała na poziomie organicznym, emocjonalnym i intelektualnym.

W trakcie sesji możesz doświadczać intensywnych wrażeń emocjonalnych i fizycznych. Mogą one być zarówno przyjemne jak i nieprzyjemne, co samo w sobie nie ma istotnego znaczenia dla skuteczności i rezultatu sesji. Po sesji doświadczasz odnowienia przepływu między trzema głównymi centrami energetycznymi: głowa – serce – trzewia. Ciało, emocje i umysł harmonizują się i dochodzi do integracji – co odczuwa się jako błogi spokój, miłość, wolność, radość bez przyczyny. Serdecznie polecam! 🙂

czas trwania: indywidualna sesja 1,5 godziny, grupowa (więcej niż dwie osoby) 2 godziny

W zależności od Twoich potrzeb, znacząca dla Ciebie i trwałą poprawę funkcjonowania psycho-fizycznego uzyskuje się po serii siedmiu do piętnastu systematycznych sesji w około tygodniowych odstępach czasu

Agnieszka Burzyńska konsultacje żywieniowe Wrocław uwalniające techniki oddechowe

Nazywam się Agnieszka Burzyńska. Jestem trenerką oddechu, trenerką rozwoju osobistego, doradcą naturalnego odżywiania i promotorką zdrowego stylu życia. Prowadzę konsultacje żywieniowe i uwalniające sesje oddechowe.

WIĘCEJ O MNIE >>

tel. 881 755 557
e-mail: agnieszkaburzynska@gmail.com

gabinet: Wrocław, ul. Norwida 22/3