Ośrodek

Siedzibą Akademii Zdrowia jest Dom pod Wierzbą – ośrodek rozwoju i przywracania zdrowia. Na co dzień pracują tu i mieszkają Paweł i Joanna, specjaliści od akupunktury, terapii czaszkowo-krzyżowej i pomocy psychologicznej.

Dom stoi wśród łąk, zamiast bramy i płotu strzegą go przepiękne dęby. Mamy sporo miejsca na ognisko, aktywności i odpoczynek wśród zieleni. Po zabiegu akupunktury lub innej sesji uzdrawiającej można udać się na relaksujący spacer do pobliskiego lasu lub nad rzekę Widawę.

Dom Pod Wierzbą

Oprócz zabiegów dla klientów indywidualnych, często w Domu Pod wierzbą prowadzimy szkolenia, treningi i warsztaty rozwojowe. A wszystko z myślą o zdrowiu człowieka na każdym z poziomów: cielesnym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

Piętro domu to dwie duże sale warsztatowe służące też jako wspólne sypialnie. Na parterze do dyspozycji gości są dwa pokoje kilkuosobowe i dwie łazienki. W domu jest dużo przestrzeni i swobody.

Dom pod Wierzbą znajduje się na Dolnym Śląsku, niedaleko Jelcza – Laskowice, zaledwie 30 km od Wrocławia, 20 km od Oławy, 10 km od Oleśnicy.